Main menu
  • borut_vild.jpg
  • nada_d_milan_j.png
  • slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.jpg
  • slide7.jpg
  • slide8.jpg
  • slide9.jpg

ИСПИТИ ИЗ ГЛУМЕ У ЈУНСКОМ РОКУ

ИСПИТИ ИЗ ГЛУМЕ У ЈУНСКОМ РОКУ

 

Испит 2. године глуме

Студенти: Стефан Ђоковић, Никола Ђорђевић, Катарина Јеличић, Владимир Јовановић, Милица Мандић, Данило Михајловић, Дуња Николић, Љубица Радомировић

Гост у представи: Страхиња Бичанин (студент 3. године глуме)

Програм испита: Љубомир Симовић, Путујуће позориште „Шопаловић”

Шеф класе: Дејан Цицмиловић, ванр. проф.

Немања Савковић, асистент

 

Дом културе „Студентски град”, Нови Београд

Уторак, 19. мај 2015. године, 20 ч

 

Мастер рад Уроша Милојевића

Програм испита: Глумац сам глумац сâм глумац (ауторски пројекат по тексту Глумац је глумац је глумац... Зијаха Соколовића)

Ментор: Александар Ђинђић, доцент

 

Дом културе „Студентски град”, Нови Београд

Субота, 23. мај 2015. године, 20 ч

 

Испит 1. године глуме

 

Студенти: Ивана Бартуњек, Габријел Бећаревић, Стеван Здравић, Леа Јевтић, Ђорђе Коцић, Даница Станковић, Стефан Цикић, Гала Шалипур 

Програм испита: сцене из Чеховљевих комада Иванов и Галеб

Шеф класе: Милан Плећаш, ред. проф.

Немања Савковић, асистент

 

Дом културе „Студентски град”, Нови Београд

Недеља, 24. мај 2015. године, 20 ч

  

Испит 4. године глуме

 

Студенти: Оливера Бацић, Бранко Гостовић, Милош Јаџић, Маја Јовановић, Стефан Миликић, Јелена Орловић, Матија Ристић, Ненад Станојевић, Милица Томашевић, Кристина Томић

Програм испита: Милена Марковић, Брод за лутке

Шеф класе: Александар Ђинђић, доцент

Борјанка Љумовић, сарадник у настави

 

Звездара театар

Среда, 3. јун 2015. године, 20 ч

 

Мастер рад Тамаре Томановић

 

Програм: Бил Менхоф, Феликс и Дорис

Играју: Тамара Томановић, Урош Милојевић

Ментор: Дејан Цицмиловић, ванр. проф.

Немања Савковић, асистент

 

Култ театар

Четвртак, 4. јун 2015. године, 20 ч

  

Мастер рад Стефана Младеновића

 

Програм: Ерленд Лу, Наиван. Супер.

Ментор: Јовица Павић, ред. проф.

 

Дом културе „Студентски град”, Нови Београд

Недеља, 7. јун 2015. године, 20 ч

 

Мастер рад Катарине Орландић

 

Програм: Annelies (по дневнику Ане Франк)

Ментор: Јовица Павић, ред. проф.

 

Дом културе „Студентски град”, Нови Београд

Четвртак, 11. јун 2015. године, 20 ч

 

Мастер рад Светлане Миленковић

 

Програм: Едвард Олби, Брачна игра

Играју: Светлана Миленковић, Урош Милојевић

Ментор: Дејан Цицмиловић, ванр. проф.

Немања Савковић, асистент

 

Приватни стан, Бранкова 9, Београд

Субота, 13. јун 2015. године, 17 ч

 

Мастер рад Богдана Милојевића

 

Програм: Радош Бајић, Лед

Ментор: Милан Плећаш, ред. проф.

Немања Савковић, асистент

 

Дом културе „Студентски град”, Нови Београд

Понедељак, 15. јун 2015. године, 20 ч

  

Испит 3. године глуме

 

Студенти: Страхиња Бичанин, Мартина Китановић, Јована Крстић, Ивона Момировић, Милан Поповић, Михајло Стојковић, Настасја Стојсављевић, Новак Томић, Јелена Филиповић, Никола Шћепановић

Програм испита: сцене и монолози из Магбета, Краља Лира, Хамлета, Ричарда Трећег, Антонија и Клеопатре, Ромеа и Јулије и Отела В. Шекспира, Фауста Ј.В. Гетеа, Марије Стјуарт Ф. Шилера, Медеје, Хамлет-машине, Налога или сећања на једну револуцију и Квартета Х. Милера, Спасених Е. Бонда, Горких суза Петре фон Кант Р.В. Фасбиндера, Психозе у 4:48 С. Кејн, Чекајући Годоа и Краја партије С. Бекета

Шеф класе: Јовица Павић, ред. проф.

Борјанка Љумовић, сарадник у настави

 

Атеље 212

Среда, 24. јун 2015. године, 20 ч (први део испита)

Четвртак, 25. јун 2015. године, 20 ч (други део испита)