• ispit_II_god.jpg

Свечани пријем студената и уручење индекса

Дана 02.10.2017. године студентима I године Основних и Мастер академских студија на Факултету уметности,  декан Мр Зоран Фуруновић са својим деканским колегијумом је свечаним уручењем индекса, озваничио почетак нове школске године.

Желећи им добродошлицу на факултет, успешан почетак и још успешнији завршетак студија, студенте су упознали са њиховим правима и обавезама, као и са правилима која важе у реализацији процеса наставе. Изразивши наду да ће нова генерација студената, као и претходне, вођена зналачком руком искусних професора, наћи свој идентитет у уметничком изразу и стасати у уметнике који ће својим јединственим уметничким стваралаштвом и педагошким радом дати допринос средини у којој живе, али и ван ње.